Çakallarla Dans 4 İzle | Full HD 2016
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
230 Görüntülenme

Çakallarla Dans 4 İzle | Full HD 2016

(2016)
Sitemizden Çakallarla dans 4 izle full filmini 720p kalitede full hd olarak tek part izleyebilirsiniz.


Çakallarla Dans 4

Muhteşem Türk komedi serisi olan çakallarla dans 4, serinin yeni filmi ile tekrar karşımıza çıkıyor. Gerek kadrosu gerekse konusu ile izleyenleri sinema salonlarında gülmekten kırıp geçiren film Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Uğur Acar gibi usta oyuncuları karşımıza çıkartıyor. İlk filmi 17 aralık 2010 tarihinde vizyona giren serinin birbirinden muhteşem 3 tane çakallarla dans 4 filmi bulunuyor. Çakallarla dans sıfır sıkıntı filminin devamı niteliğinde olarak çekilen film 25 kasım 2016 tarihinde vizyona girecek. Vizyona giriş tarihine çok yakın bir zaman zarfı kalan çakallarla dans 4 filmi sevenlerini gerek konusu, gerek ise oyuncu kadrosu ile çok mutlu edeceğe benziyor. Aslında serinin 3. filminde biteceği söylenmişti. Fakat 4. bir film çıktığına göre serinin daha devamı gelecek gibi gözüküyor. Film severler ise kalite hep yüksek tutulduğu sürece çakallarla dans 4 filmine önem göstereceğe benziyorlar.

Filmin Konusu

Serinin başrol oyuncuları olan Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu ve Timur acardır. Bu komik kadro mali sıkıntılar çekmektedirler. Artık kaldıkları evlerin kiralarını karşılayamayacak hale geldiklerinde ise birbirleri ile ev arkadaşı olmaya karar verirler. Kiralık bir ev tutarak hep birlikte kalmaya başlarlar. Komedi timsali çakallarla dans 4 karakterleri bu hale çözüm bulmaya çalışmaktadırlar. Günün birinde berber Hüseyin abi kahramanlarımızın karşısına çılgın bir fikirle çıkar. Almanyada ki dayı oğlu ölmüştür ve nereyi gösterdiği belli olmayan bir harita bırakmıştır. Kahramanlarımız bu haritanın bir define haritası olduğunu düşünürler.  Yapacak bir şeyleri kalmayan çakallarla dans 4 izle kahramanları ise bir umut olarak defineyi bulmak için Edirne’ye doğru yolculuğa başlarlar. Sinemafili ekibi çakallarla dans 4  seyircilerine iyi seyirler diler.

çakallarla dans 4 izle full

Önceki yazımız olan çalgı çengi ikimiz full izle makalemizde çalgı çengi 2 full izle, çalgı çengi ikimiz izle full, çalgı çengi ikimiz yerli film izle hakkında bilgiler veriliyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Çakallarla Dans 4 İzle | Full HD 2016" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?