Robinson Crusoe 2016 | Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 91 Görüntülenme

Robinson Crusoe 2016 | Türkçe Dublaj

(2016)
2016 yapımı Robinson Crusoe animasyon filmini türkçe dublajlı şekilde sitemizden izleyebilirsiniz.


Robinson Crusoe

Almanya ve Danimarka ortak yapımı bir animasyon filmi olan Robinson Crusoe 17 Haziran 2016 tarihinde vizyona girmiş bir filmdir. Dünya çapında orta derecede bir başarı elde ettiği imdb ve diğer önce gelen film yorum sitelerinin puanlamasında belli. Film klasik Robinson Crusoe filmlerinden farklı bir konuya sahip. Tema olarak klasik fakat işleyiş ve olaylar bakımından bağımsız.

Robinson Crusoe Film Konusu

Tropik bir adada yaşayan hayvanlar arasında bir papağan yaşamaktadır. İsmi Salı olan bu papağanın düşünceleri arasında adalardan farklı bir yaşam biçimi olabileceğide yer almaktadır fakat papağanlar uzaklara uçamadığından o adada kalmaya mahkumdur. Günlerden bir gün Robinson Crusoe batan bir gemiden kaçar ve kedisi ile birlikte adaya sığınır. Adadaki hayvanlar Salı isimli papağanla birlikte adadan çıkış yolu olaran Robinson Crusoe’u gördükleri için ona kaçışında yardım edeceklerdir. Robinson Crusoe ise tek çaresinin bu olduğunu bildiği için kabul eder fakat adada bunu istemeyen hayvanlarda olacak. Buna karşı çıkacaklar ve kaçmalarını engellemek için ellerinden geleni yapacaklardır.

robinson crusoe

Sinemafili Yorumu: Daniel Defoe’un klasik romanından uyarlanmış fakat romanı ile bire bir örtüşmeyen bu film animasyon severler için gayet güzel ve izlenebilir bir film olmuş. Fakat Pixar animasyonlarının kalitesinden sonra animasyon izlemeye daha dikkatli yaklaşan kesim için hayal kırıklığı olabilir. Sinemafili ekibi Robinson Crusoe izleyicilerine iyi seyirler diler.

Bir önceki filmimiz John Wick Chapter Two yazısıda ilginizi çekebilir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Robinson Crusoe 2016 | Türkçe Dublaj" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?