Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi İzle | Full HD 2016
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
98 Görüntülenme

Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi İzle | Full HD 2016

(2016)
2016 yılı bilim kurgu filmi olan Rogue One: Bir Star Wars Hikayesiizle adlı filmi sitemizden seyredebilirsiniz.


Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi

Senenin Star Wars filmi olarak vizyona çıkacak ilk film Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi 14 aralık 2016 tarihinde izleyicisi ile buluşacak. Seriye bir ara film ekleyen yapımcılar bunu filmin devamı olarak değil, ilk filminde öncesinde yaşananların anlatıldığı bir film olarak çekecek. Filmin oyuncuları Forest Whitaker ,  Donnie Yen ,  Mads Mikkelsen ,  Felicity Jones ,  Diego Luna’dan oluşuyor. Gayet tecrübeli isimleri seyredeceğiz gibi görünüyor. Yönetmenliğini ise tecrübeli isim Gareth Edwards yapıyor.

Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi Film Konusu

Film konusu olarak Ölüm Yıldızının planlarının çalınması ile alakalı bir film olduğunu söyleyebiliriz. 1977 yapımı Star Wars IV filminin öncesi anlatılacak. Bir grup beklenmedik kahraman Death Star’ın planlarını çalmak isteyeckler. Bir araya gelecekler ve bu süreçte yaşadıkları macera film perdesine aktarılacak.

Bir Star Wars Hikayesi

Sinemafili yorumu: Rogue One isimli film star wars fanları tarafınadn pek benimsenmişe benzemiyor. Yorumlara göre filmin sadece para odaklı çekildiğine inanıyorlar. Fakat binlerde yıl ileriye gitmişken dönüp geçmişe bir göz atmak iyi olabilir diye düşünüyorum. Rogue One filmi oldukça başarılı olacaktır. Sinemafili ekibi olarak Rogue One : Bir Star Wars Hikayesi adlı film izleyicilerine iyi seyirler diler.

Bir önceki filmimiz olan Robinson Crusoe 2016 isimli yapımıda izlemek isteyebilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi İzle | Full HD 2016" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?