Malefiz 2: Kötülüğün Gücü

By

Bu gün kü gelecek film köşemizde Malefiz bulunuyor. Baş kötüsünü Angelina Jolie’nin canlandırdığı filmin oyuncu kadrosunda Ed Skrein, Elle Fanning gibi isimlerde yer alıyorlar. Malefiz ilk filmi ile izleyicileri etkiledi diyebiliriz. Özellikle büyülü havası daha çok Avcı(the Hunter) filmine benzeyen havası ile büyük ilgi topladı. Uzun süredir Angelina Jolie’yi yeni bir yapımda görmeyen severleri için de bu film büyük önem taşıyor diyebiliriz.

Malefiz bildiğimiz gibi eskiden iyi olan fakat zamanla kötüye dönüşen bir cadı. İlk filmde iyi kalpli bir büyücü olan ve ülkesini korumaya çalışan fakat uğradığı ihanetle birlikte kalbi taşa dönüşen bir kadın Malefiz. Devam filminde bizi ne gibi yenilikler bekliyor bir göz atalım.

Malefiz: Kötülüğün Gücü Konusu

Bu yeni yapımda ilk filmde birbirlerini affeden ve yıllar içinde birlikte yaşayan MAlefiz ve Aurora ayrı düşüyorlar. Bir savaşta ayrı düşen ikilinin bir birlerine sadakati sınanacaktır. Her fantastik yapımda olduğu gibi konusu biraz sığ fakat görsel efekt olarak bizleri tatmin edecek diyebiliriz.

Yapım 18 Ekim 2019 tarihinde sizler ile buluşacak. İyi seyirler dileriz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like